Biroju pārcelšanās

Vēlaties pārcelt savu biroju? Pārvest mēbeles un tehniku? Mūsu krāvēji ir zinoši un gatavi jebkuriem izaicinājumiem. Viņi saprot, kā padarīt darbu operatīvi un atbilstoši augstākās kvalitātes standartiem. Pārvākšanās ir mūsu profesionālā kompetence, nevis hobijs. Mēs nodrošinām dažādu biroju pārcelšanos ikdienā, tādēļ zinām, ko darām.

Nepieciešamības gadījumā mēs varam strādāt darba dienu vakaros vai brīvdienās, piesaistot darbam nepieciešamo speciālistu un auto skaitu, lai taupītu Jūsu naudu un laiku, nodrošinot augstākās kvalitātes pārvākšanās servisu. Mums ir pieredze seifu un lielgabarīta iekārtu pārvadāšanā.

Mēs iepakosim un pārvietosim Jūsu biroja tehniku, televizorus, monitorus, datorus, sadzīves tehniku un citas trauslās lietas tā, lai tās aizvestu līdz galamērķim droši un tādā pašā stāvoklī.

Mūsu pārvākšanās pakalpojumu ietvaros nodrošinām:

Mēs veicam:

Mums ir:

 1. spēcīgie un zinoši krāvēji
 2. viss nepieciešamais aprīkojums jebkuras sarežģītības pārvadājumam
 3. liela pārvākšanās pieredze
 4. plašs apmierinātu klientu loks
 5. auto ar liftiem ērtam un ātram darbam
 6. iespēja pieņemt maksājumus skaidrā naudā un ar pārskaitījumu

Mēs strādājam:

 • ātri, droši un akurāti
 • ar juridiskām un fiziskām personām
 • katru dienu, bez brīvdienām
 • no 9:00 līdz 20:00
 • pa Rīgu, Latviju un Eiropu

BIROJA PĀRVIETOŠANAS KONTROLSARAKSTS SOLIS PA SOLIM

Mūsu noderīgais kontrolsaraksts palīdzēs jums plānot un sagatavoties lielajai biroja pārvietošanai un izprast kā:

 • 1. SOLIS. Apsvērt savu biroja pārvietošanas nepieciešamību
 • 2. SOLIS. Plānot biroja pārvietošanu
 • 3. SOLIS: Noteikt izmaksas un saplānot budžetu
 • 4. SOLIS. Izveidot projekta uzdevumu kontrolsarakstu
 • 5. SOLIS. Pārvietošanai sagatavot ofisa aprīkojumu
 • 6. SOLIS. Nodrošināt komunikāciju nepārtrauktību
 • 7. SOLIS. Kontrolēt savu drošību pārceļoties starp birojiem

BIROJA PĀRVIETOŠANAS PAZIŅOJUMS

Kā informēt par pārcelšanos savus darbiniekus un klientus

Biroja pārvietošana jūsu uzņēmumam ir liels un satraucošs solis. Neatkarīgi no tā, vai pārceļaties uz lielāku, privātu biroja telpu vai mazākām īrētām telpām, šis ir brīdis, lai atzīmētu sasniegumus un lūkotos gaišākā nākotnē. 

Tomēr jāņem vērā, ka šis process jūsu darbiniekiem var radīt problēmas. Biroja pārvietošana var likt jūsu darbiniekiem domāt par laiku, kas jāpavada ceļā uz darbu, kā arī pārvietošanās līdzekļus, un viņiem var būt bažas par jaunās vietas infrastruktūru.

Ņemot vērā, ka jūs saviem darbiniekiem prasāt veikt radikālas pārmaiņas, biroja pārvietošanas paziņojums ir jāpārdomā ļoti rūpīgi. Ir jāņem vērā darbinieku sajūtas, esiet pēc iespējas atklātāks un noteikti atstājiet laiku diskusijām. Taču, tā kā tiek ieguldītas lielas pūles plānošanā un darbu saraksts ir diezgan iespaidīgs, paziņojums dažreiz tiek atstāts novārtā.

Tātad, kā jūs varat paziņot sava biroja pārvietošanu, kad tas ir jādara un kāda informācija ir jāiekļauj? Te būs mūsu vadlīnijas, kā arī dažu biroja pārcelšanas paziņojumu paraugi.

BIROJA PĀRCELŠANAS PAZIŅOJUMA NOZĪME

Pārmaiņas var būt sarežģītas – pat kaut kas tik viegls, kā darbagaldu pārvietošana no vienas biroja puses uz otru var būt liela problēma, tāpēc iztēlojieties, kādu iespaidu atstāj visa biroja pārvietošana.
Lai pārcelšanās projekts būtu veiksmīgs, cik vien iespējams, centieties iesaistīt savus darbiniekus. Ideālā gadījumā viņi dos ieguldījumu procesa gaitā un pat palīdzēs izvēlēties nākamo uzņēmuma atrašanās vietu.
Bet, pat tad, kad viss notiek gludi, dažiem no darbiniekiem varētu būt bažas par pārcelšanos. Tāpēc, jums par šo procesu ir jābrīdina savlaicīgi, jāatbild uz visiem viņu jautājumiem, jāizskaidro priekšrocības, kā tas viņus ietekmēs un kas viņiem jādara, lai sagatavotos. Tāpat kā vairumā jūsu uzņēmējdarbības aspektos, caurredzamība ir svarīga.
Darbinieku un klientu saziņas plāns kā daļa no jūsu biroja pārcelšanās projekta dos jums skaidru maršrutu, pēc kura vadīties. Tajā jābūt norādītam grafikam un pienākumu sarakstam, kas nodrošinās to, ka dažādie paziņojumi tiks nodoti pareizajā veidā.

JŪSU BIROJA PĀRCELŠANĀS PAZIŅOJUMA PLĀNĀ JĀBŪT IEKĻAUTIEM:

 • Sasniegumu grafikam un ziņām, kas tiks sūtītas kopā ar katru no tiem.
 • Cilvēku sarakstam, kas ir atbildīgi par ziņu izveidi.
 • Kanāliem, pa kuriem tiks sūtītas ziņas
 • Rādītāji, ar kuriem tiks mērīti jūsu panākumi
 • Kā jūs aicināsiet un atbildēsiet uz darbinieku jautājumiem
 • Tiklīdz plāns ir gatavs, varat sākt domāt par paziņojuma formu.

IETILPĪGIE UN TĪRIE KRAVAS AUTO AR LIFTIEM

Mūsu mašīnas ir domātas tieši mēbeļu un mantu pārvadāšanai!  Mēs zinām, kā pareizi izvietot Jūsu mantas un mēbeles mašīnā un mums ir viss nepieciešamais, lai nostiprinātu mēbeles un mantas drošai pārvešanai.

JEBKURŠ STĀVS. JEBKURŠ SVARS.

Mēbeļu un mantu uznešana notiek uz jebkuru stāvu. Neatkarīgi no tā, kāds ir mēbeļu (iekārtu, seifu, klavieru u..) un citu mantu svārs, darbs tiek vienmēr paveikts vienādi optimizēti un veikli.

KRĀVĒJI AR ĻOTI LIELU PIEREDZI

Mūsu krāvēji ir spēcīgie, zinošie un ļoti uzmanīgi pret Jūsu mantām un mēbelēm. Mēs zinām, kā nodrošināt pārvākšanos kvalitatīvi, droši un pēc iespējas ātri. Mūsu krāvēji māk nest mēbeles pareizi, saudzējot gan pašas mēbeles, gan arī sienas un griestus.

MĒBEĻU IEPAKOŠANA IR IEKĻAUTA CENĀ

Mēs iepakojam Jūsu mēbeles pirms to pārvešanas (par to nav jāmaksa atsevišķi). Mēbeles tiek pareizi nostriprinātas kravas nodalījumā un rezultātā - tiek veiksmīgi nogādātas galapunktā.