Māris Veide: Zolīdi speciālisti, var uzreiz just, ka sava pārcelšanās amata meistari. Super ērti bija pārvest visas mantas - kamēr pakojām kastes, džeki nesa. Pašiem nekas nebija jānes. Viss, ievērojot drošības normas - pārcēlāji cimdos un maskās. Visas trauslās lietas satina plēvēs un polsteros. 3 stundas un gatavs!

Raimonds Grants: Iesaku visiem, kam nepieciešams nogādāt lielāku vai mazāku apjomu ar mantām/lietām. Ļoti pozitīvs un atsaucīgs personāls! Paliku ļoti apmierināts ar servisu

Olga Tuzhilina: Totally recommend! Fast, reliable, fair prices.

Елена: Отличный сервис: не только привезли новый холодильник но и забрали старый, что значительно облегчило жизнь! Приятно удивили резонные цены по сравнению с конкурентами!

Ольга Зелика: Спасибо!!! Ребята молодцы!!!! Быстро, оперативно перевезли мебель. Все честно, качественно и очень выгодно по стоимости!!! Очень рекомендуем!!!!

Андрей Иванов: Недавно воспользовался услугами, остался очень доволен, все было сделано четко, быстро, аккуратно. Всем рекомендую, спасибо.

Džeina Berezina: Liels paldies par ātru un akurātu darbu! Uzmanīgi pārveda klavieres un nogādāja uz 3.stāvu. Noteikti iesaku!

Сергей Кравецкий: Спасибо Parcelies.lv за качественный и быстрый сервис! Буду обращаться в дальнейшем!

Анастасия Игоревна: Воcпользовавшись услугой, была очень довольна профессионализмом, качеством и подходом к своей работе!

Annija Ratniece: Paldies par atsaucību un kvalitatīvu darbu.

Вячеслав Некрасов: Раньше всегда занимался перевозкой вещей самостоятельно, воспользовался помощью ребят и понял что сам больше никогда не повезу! Все быстро и аккуратно! Спасибо

Сергей Рогозин: Быстро, качественно, тихо и надежно! Перевозил свою маму. И мама довольна, а мне спокойствие мамы важно. Молодцы, удачи!

Артур Щур: Очень быстро отреагировали на заказ и уже через 3 часа перевезли необходимый груз. Аккуратные и чистые грузчики. Однозначно рекомендую!

Elīna Mežaraupe: Paldies, par darbu - malači :) Katru reizi - uz 100% . Un mūsu klienti ar priecīgi. Noteikti turpināsim sadarbību.

Artur Molcanov: Parcelies.lv помогли с переездом офиса. Очень доволен аккуратной работой и ответственным подходом к перевозки вещей. Рекомендую всем кому нужна помощь при переезде!

Boris Matveyev: I would recommend this Company for ferry at anytime


Vairāk atsauksmes par mūsu pārcelšanas servisu šeit

Biroja un dzīvokļa pārvakšanās - parcelies.lvIETILPĪGIE, DROŠIE KRAVAS AUTO

Mums ir ietilpīgie kravas auto ar liftiem (ātrai un drošai kraušanai). Mēs zinām, kā pareizi izvietot Jūsu mantas un mēbeles mašīnā, lai pārvestu tās droši.

Biroja un dzīvokļa pārvakšanās - parcelies.lv

PROFESIONĀLAIS APRĪKOJUMS

Mums ir viss nepieciešamais inventārs jebkuras sarežģītības pārcelšanās pakalpojuma nodrošināšanai.

Biroja un dzīvokļa pārvakšanās - parcelies.lv

KRĀVĒJI AR LIELO PIEREDZI

Mūsu krāvēji ir spēcīgie, zinošie un ļoti uzmanīgi pret Jūsu mantām un mēbelēm. Mēs zinām, kā nodrošināt pārvākšanos kvalitatīvi, droši un pēc iespējas ātri.

Biroja un dzīvokļa pārvakšanās - parcelies.lv

UZ MUMS VAR PAĻAUTIES

Mēs cienām Jūsu laiku, tādēļ vienmēr iespēju robežās cenšamies nodrošināt Jūsu biroja vai dzīvokļa pārcelšanos Jums izdevīgā laikā. Vienmēr esam pie Jums ieplānotajā laikā.